Kim Jesteśmy

Jesteśmy grupą młodych, energicznych osób, od wielu lat związanych z nadrukami reklamowymi. Zdobyte doświadczenie, szeroka paleta umiejętności oraz różnorodność kierunków kształcenia, pozwalają nam tworzyć zgrany, kompletny zespół.

 

Czym Się Zajmujemy

Specjalizujemy się w druku tamponowym oraz laserowym, nasza praca jest naszą pasją, którą od wielu lat doskonalimy i rozwijamy.
Cechuje nas solidność i dobra cena, dlatego wybierając nasze usługi możesz mieć pewność, że wszystkie parametry zamówienia będą właściwe.
Jako eksperci od druku doradzimy Ci wybór najlepszych rozwiązań. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie i jesteśmy do dyspozycji klienta na każdym jego etapie. Posiadamy nowoczesne maszyny drukarskie oraz bogate doświadczenie, dzięki temu wykonane przez nas znakowanie jest wysokiej jakości, a termin realizacji najkrótszy z możliwych.

Oferujemy gadżety reklamowe jak i nadruki reklamowe na powierzonym materiale, są to najczęściej popularne przedmioty codziennego użytku doskonale nadające się do wykorzystania w kampanii marketingowej: akcesoria biurowe, piśmiennicze, samochodowe i wiele innych.

Współpracujemy z agencjami reklamowymi na terenie całej Polski.

Tampodruk

Technika druku pośredniego, polegająca na nakładaniu farby za pomocą miękkiego, silikonowego stempla zwanego tamponem. Do wykonania nadruku tą metodą potrzebna jest farba, stempel (tampon), oraz matryca (metalowa szlifowana płytka z wytrawionym wzorem). Stempel, przykładany jest do naświetlonej matrycy z farbą. Następnie odbity obraz przenosi na odpowiednio przygotowaną powierzchnię znakowanego przedmiotu.

Zaletą tej techniki jest możliwość stosowania jej na nieregularnych i nierównych powierzchniach, m.in. na metalu, drewnie, papierze, tworzywach sztucznych. Nadruki tamponowe charakteryzują się bardzo wysoką rozdzielczością to znaczy, że nawet drobne napisy pozostają czytelne.

Sitodruk

Technika druku, w której formę drukową stanowi prostokątna rama, aluminiowa lub drewniana, z napiętą na niej siatką z nylonu, poliestru lub metalu. Szablon tworzy utwardzona warstwa światłoczuła, nie przepuszczająca farby, stanowiąca negatywowy obraz drukowanego wzoru. Formą drukową są oczka siatki niepokryte emulsją. Podczas drukowania, farba jest rozprowadzana na całej powierzchni siatki i przesuwającym się po niej raklem przeciskana przez wolne oczka bezpośrednio na podłoże.

Metoda ta jest niezwykle uniwersalna, stosowana najczęściej na odzieży, torbach, parasolach, czapkach, ale także na plastikowych, drewnianych i skórzanych produktach. Dzięki dużej ilości naniesionej farby, możliwe jest uzyskanie wyrazistych i w pełni nasyconych barw.